Zaniac

15.15 - 15.45
Naast Blof, Racoon en de Zeeuwse babbelaar stel ik u voor aan een nieuw zeeuws product genaamd Zaniac. Deze vier mannen en hun frontdame dwarrelen door de lucht. Wolken schuiven opzij en de zon komt tevoorschijn. Zonnige pop met een stevig randje.


De eigenzinnige zang van Anouk is anders dan anders waardoor je er even aan moet wennen, maar juist dit zorgt ervoor dat Zaniac een typerend eigen geluid heeft wat ze onderscheidt van de rest.

Van pop tot rock. Van Krezip tot de Beatles, van Eels tot de Dandy warholls. Van haat tot liefde. Van land tot de zee. Van het toetsenbord tot de pen. Invloeden van alledag maken de muziek. Het gevoel, een eigen inbreng, iets wat mooi is in de ogen en mooi klinkt in de oren.

Met ongeveer 30 optredens onder hun naam voelen ze zich ondertussen goed thuis op het podium. Ze speelde eerder op Explorockje met namen als VanKatoen, DJ Sandstorm en Nou En. Ondertussen heeft Zaniac genoeg nummers om een mooi uur te vullen

In februari 2009 dook Zaniac de thuisstudio in van Paskal Jacobsen (Bløf) met Sjak Zwier en nam daar hun eerste EP op bestaande uit vier nummers.

Meer informatie:
www.zaniac.nl